Home / Kitap önerileri / Maun Suresi Böyle Buyurdu – Yaşar Nuri Öztürk

Maun Suresi Böyle Buyurdu – Yaşar Nuri Öztürk

Yazar: Yaşar Nuri Öztürk   Maun Suresi Böyle Buyurdu

Dünyanın en büyük hayal kırıklıklarından biri de herhalde büyük umutlarla alıp içinde yeni bir şey bulamadığımız kitaplar… Bu sayfada 2011 yazında okuyup beğendiğim kitapları sizinle paylaşıyorum.

Yaşar Nuri Öztürk’ün “Mâûn Suresi Böyle Buyurdu” adlı kitabı. Yedircikli iki surenin,(Fatiha ve Maun) Allah’la kul, ve kullar arası ilişkileri çok aydınlatıcı şekilde anlatıldığı, muhteşem bir kitap. Maun suresi üzerinde sosyal yaşamın ince ayrıntılarının gözden geçirildiği bir eser. Hele hele sahte din tacirlerinin “Fa” ekiyle nasıl oyunlarının bozulduğu görüp kendi kitabımızı doğru anlamamız için herkesin okuması gereken bir kitap.

maun-734fdcba54

Bu kitabı yazan kişinin Kuran’ı Kerim’in Arapçasına (Kufi) ne kadar hakim olduğunu görünce daha iyi anlamları birleştirip kelamı sindiriyorsunuz. (2011)

About Aysenur

Check Also

Devrim Ayetleri Eren Erdem

Devrim Ayetleri Yazar:Eren Erdem KırmızıKedi kitap 239 Sayfa Yazarın sitesi: www.erenerdem.net Kitap 2013’te basılmış olmasına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cildinize Mucizevi Bir Dokunuş Royal CaviarSepette Kupon Kodu Yerine "aysenur" Yazarak Tüm Ürünlerde %25 İndirim Kazanın!

Sepette Kupon Kodu Yerine "aysenur" Yazarak Tüm Ürünlerde %25 İndirim Kazanın!