Home / Kitap önerileri / Ünlü Bir Medyomdan Astrolojik Açıklamalar

Ünlü Bir Medyomdan Astrolojik Açıklamalar

Akaşik kayıtlara ulaşıp, trans halindeyken ilaç formüllerinden tutun,tedavi şekillerine kadar her türlü plazmik ortam verisi anlatan yerkürenin-gelmiş geçmiş- en ünlü medyumundan anlatılar..

manset-cayce--a8eab2491a

Ruh Ve Madde Yayınlarından 3 yıl önce çıkmış bu kitabı bugüne değin nasıl ıskalamışım, kendime kızdım…

Astrolojiye,kuantuma, ruhların bedenlerden daha önemli olduğuna ve yapılarının gelişimiyle ilgili “kader” başlığını soruşturanlara rehber bir kitap İtiraf etmelim ki eğer astrolojiden anlamıyorsanız okurken anlarken zorlanabilirsiniz.

Ama temel astroloji hakkında evler,anlamları,gezegenler ve açılar hakkında az bilgini varsa hayranlıkla ve şaşkınlıkla okuyacağınız bir kitap. Hatta tüm astrologların okumuş olması gereken bir kitap! İsmi sanki “bilinmeyen şeyleri hop diye önünüze serecek” gibi izlenim bıraksa da yeryüzüne gelmiş geçmiş en büyük medyum olarak bilinen Edgar Cayce’in hayatı hakkında bir şeyler bilmiyorsanız önce youtube’a ismini yazıp birkaç biyografisini,hatta hayatını izleyin, sonra kitabı okumaya başlayın. Çevirmen Yalçın Saraçoğlu, kitapta sıkça astroloji bilmediğinden eksik çevirmiş olmaktan korktuğunu söylese de gerçekten gayet anlaşılır bir dille ve doğru anlatımlarla yapmış işini. İyi bir çeviri var elimizde.

KİTAP İÇİN TANITIMDA YAZANLAR ŞÖYLE:
“YILDIZLARIN NE SÖYLEDİĞİNİ ÖĞRENİN,KENDİNİZİ ANLAMAYA BAŞLAYIN” Yaşamın gizemleri üzerine olağanüstü öngörüleri olan eşsiz insan Edgar Cayce, arayış içinde olan milyonlarca insana durugörü yeteneği ile yardım etmeyi sürdürüyor. Bu kez, onun görkemli astroloji anlayışını yayına hazırlamış bulunuyoruz. Edgar Cayce evrenle aramızda kurulan ve inkar etmemize imkan olmayan bir ilişkiye açıklık getirmektedir.

KİTABI OKUYUNCA NELER KEŞFEDECEKSİNİZ? Fiziksel doğum ile ruhsal doğum arasında ne fark vardır? Bedeninize hangi Astrolojik bilgiler kaydedilmiş bulunuyor? Kozmik oluşumlar zihinsel ve fiziksel tepkilerinizi nasıl harekete geçiriyor? Doğumdan önce ruhumuz nereden gelmişti ve ölümden sonra nereye gidecek? Yaşam amacınıza astroloji nasıl açıklık getirebilir, gerçek aşkı nasıl bulursunuz ve başka neler neler… (Mayıs 2012)

 

About Aysenur

Check Also

Devrim Ayetleri Eren Erdem

Devrim Ayetleri Yazar:Eren Erdem KırmızıKedi kitap 239 Sayfa Yazarın sitesi: www.erenerdem.net Kitap 2013’te basılmış olmasına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cildinize Mucizevi Bir Dokunuş Royal CaviarSepette Kupon Kodu Yerine "aysenur" Yazarak Tüm Ürünlerde %25 İndirim Kazanın!

Sepette Kupon Kodu Yerine "aysenur" Yazarak Tüm Ürünlerde %25 İndirim Kazanın!