Kesmeden Biçmeden Burun Estetiği Ameliyatı

Burnunu sevmemek!

 Dünyada da Türkiye’de de en çok yapılan estetik ameliyat burun ameliyatıymış.

Şaşmadım! Bir burun şeklinin değişmesiyle insan yüzünün orantısının nasıl değiştiğini çok iyi biliyorum. Ancak eziyetini bilen bilir! Çekiçle kırıp kemik filan çıkarıldığı için göz altları mosmor oluyor. Hatta yeğenimin morlukları 1 yıl göz altlarından geçmedi. Derisi, dokusu atamamış . Öyle dediydi doktor.

Neyse, diyeceğim o ki bunca eziyete riske bir de onca para döküp, sonuç da sevimsiz olunca insanın herhalde saçını başını yolası gelir! E, et bu! Tahta değil kumaş değil ki kes biç, olmadı bir daha kes biç. Beğenmedin at, yenisini al tak!! Mesela Lady Gaga sizce daha güzel değil mi burnu filan yapılınca ? Eskiden pek hoş değilmiş orantıları

2647680328_small_1

Ya Jennifer Aniston? Burnu yapılınca daha hoş olmamış mı?

Burun yüzü çok değiştiriyor ama işin içine yanak şişirtmek, çene uzatmak girince hele hele dudaklarını büyük yapıp “seksi” olacağım(!) diye yüz dengesini bozunca benim saçımı başımı yolasım geliyor 🙁   Meg Ryan’a bayılırım.

O cânım sempatik Meg Ryan, yanaklarını ve ağzını şişirtince sonuç çok mu genç olmuş şimdi? İnsandan çok yaratığa benziyor .Eskiye de dönemiyor 🙁meg ryan

Bu bana, bu iki kadının ayrı kişi olduklarını söylesin! Meg’i bu hale getirmek için hangi doktor ikna etti:(
Niyetim güzellik sayfasına gelip, burunla ilgili alternatif arayan hanımlara “aaa bakın kesip biçmeden de burunun kusurları düzeltiliyormuş” dedirtmek
Ama internete girip şöyle bir bakınınca   doktorunu çok iyi seçmek gerektiğini öğrendim.

Velhasıl kelâm, Dr.Hüseyin Tırman klinikte 60 dakikada burun düzeltiliyor. Bandaj filan da takmadan klinikten çıkıp işe dönülebiliniyor. Arkadaşımın burnunun resmini paylaşacağım ama ismini sormayın. Tiyatrocu ve istemiyor…O şartla çekebildik.

bururn

Kesip biçmeden, önceki operasyondan kalan çökmeleri de gideriyor, burun kanatları küçültülebiliyor, kemer giderilebiliyor, eğri burun düzeltilebiliyor..

Total
0
Shares
2 Yorum
  1. Ayşenur hn merhaba;
    Öncelikle bu sayfaya ulaşınca ne kadar mutlu olduğumu belirtmeliyim.Sizin Lila kutu dan takipçinizim..Şimdi orda olmadığınız için artık orayı takip etmiyorum:)Sorum şu:SculpSure uygulamasını nerde yaptırdınız acaba?
    Cevaplarsanız sevinirim,sağlıkla kalın??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar
Afalina Bozkurtlar Buart