Home / Question / gül hastaliği

gül hastaliği

Soru & Cevapgül hastaliği
gözde evin asked 3 sene ago

merhaba 35 yasında beyaz tenli bir bayanım.10 yıldır güneşlenmedim,yüzüm içinde güneş koruyucu sürmeden asla çıkmam.son 2 yıldır yüzümde kızarıklıklar ,burun kenarlarımda yanmalar vardı.7,8 doktora gittim,egzama ve gül hastalığı diyen oldu.son 1 yıldır da kesin gül hastaliğı dendi.aci,baharatı kestikten sonra burun kenarlarımdaki yanmalar geçti.ama yüzümde yanak kısımlarımda ve alnımda kızarıklıklar devam ediyor.cok ürün kullandım hiç bir fayda görmedim.kızarık olan yerlerim de güneş lekesi gibi iz kalmaya basladı.yanaklarımın orta kısmında ve cenem de kızarıklıklar var.favori kısımlarımda yok.bioderma,la roche,uriage,topıcrem şuan da da LR aloe vera set kullanıyorum.ilaç da kullandım.suan ılaç olarak allerset kullanıyorum. LR sanki lekeleri açar gibi oldu ama kızarıklar ve kuruma devam ediyor,karma cilde sahibim,gözeneklerim açık.kan,karaciger testi yapıldı bunlarla ilgili bir sıkıntı yok, d vitamini ve ferritin düşük.onun tedavisini göüryorum.cilt doktoru olarak turkiyenin en iyilerinden dedikleri için izmir den sadece bunun için istanbuldaki ermeni hastanesine serkis barış a gittim.kesin gülleme gül hastalığı bunun tedavisi yok dedikden sonra doktor doktor gezmeyi bıraktım.sizin de tecrübelerinize güvenerek sizden yardım,öneri rica ediyorum.tesekkürler.

Kırışıklığı Önleyen Yastık Uyurken Kırışmayın Beauty PillowTanıtım fiyatı olan 399 tl üzerinden tekrar %10 indirim alarak 359 tl’ye Beauty Pillow alabilirsiniz.

Başınızın ağırlığı ve ısısı ile boyun ve yüz şeklinizi alarak yüzün yastık üzerinden sıyrılmasını ve kırışık oluşmasını engelliyor. Özel kozmetik kumaşlı kılıfı ayrıca sitelerinde satılıyor. Ama kendi kılıfıyla bile kullandığınızda gece boyu cildiniz kat yeri oluşturmadan uyuyacaksınız. Bu da uykuda oluşması muhtemel derin kırışıklardan sizi koruyacak. Tanıtım fiyatı olan 399 tl üzerinden tekrar %10 indirim alarak 359 tl’ye Beauty Pillow alabilirsiniz. İndirimden faydalanmak için link: https://beautypillow.com.tr/discount/aysenur?aff=3 Yahut direkt sayfaya tıklayıp https://beautypillow.com.tr/ ödeme sayfasına geldiğinizde indirim kodu yerine AYSENUR yazın.