Home / KİTAP ÖNERİLERİ

KİTAP ÖNERİLERİ

User Rating: Be the first one !

Kitap okumak, kişinin hayatını değiştirir. Çünkü beyniniz her okuduğunuzla farklı yeni algılar bağlar ve olgunlaşmış düşünceler temellenir.

Kitap okudukça kendinizi de öğrenirsiniz. Kelime hazneniz gelişir. İnsanlarla daha sıkı manevi bağlar kurarsınız. Düşmanlık değil, kin değil, akılcılıkla, bilgiyle çözümler arar aklınız. Kitap okudukça evreni, insanları, yaşamın muhteşemliğini keşfedersiniz. Kitap okudukça bakışınız bilgilenir… Okuyun. Hem insanlığı ve dünyayı hem “yeni” kendinizi bulacaksınız.

Bu sayfada okuduğum, beğendiğim ve/veya paramı heba ettiğime inandığım kitapları yorumluyorum. Kalın sağlıcakla.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kırışıklığı Önleyen Yastık Uyurken Kırışmayın Beauty PillowTanıtım fiyatı olan 399 tl üzerinden tekrar %10 indirim alarak 359 tl’ye Beauty Pillow alabilirsiniz.

Başınızın ağırlığı ve ısısı ile boyun ve yüz şeklinizi alarak yüzün yastık üzerinden sıyrılmasını ve kırışık oluşmasını engelliyor. Özel kozmetik kumaşlı kılıfı ayrıca sitelerinde satılıyor. Ama kendi kılıfıyla bile kullandığınızda gece boyu cildiniz kat yeri oluşturmadan uyuyacaksınız. Bu da uykuda oluşması muhtemel derin kırışıklardan sizi koruyacak. Tanıtım fiyatı olan 399 tl üzerinden tekrar %10 indirim alarak 359 tl’ye Beauty Pillow alabilirsiniz. İndirimden faydalanmak için link: https://beautypillow.com.tr/discount/aysenur?aff=3 Yahut direkt sayfaya tıklayıp https://beautypillow.com.tr/ ödeme sayfasına geldiğinizde indirim kodu yerine AYSENUR yazın.