Home / Cilt Bakımı / Ayşenur Yazıcı İmzalı Kozmetikler

Ayşenur Yazıcı İmzalı Kozmetikler

Hayalini kurduğum cilt bakım ürünleri artık güvenli kozmetik arayan hanımların hizmetinde. Benden mutlusu yok. Her biri tek tek özenle seçilmiş, evrendeki canlılara, doğaya ve geleceğe saygılı içeriklerle oluşturuldu. Gönül rahatlığıyla kullanabilsin herkes diye… 2018 Aralık ayının ilk haftasından itibaren ister havale ister kredi kartıyla web sitemden temin edebilirsiniz.
www.aysenuryazicishop.com adresinde ürünlerin kullanımları, içerikleri hakkında tüm bilgilere ve uygulama videolarına ulaşabilirsiniz.  Bunun dışında cilt, saç ve vücut bakımınız konusunda her türlü soruyu cevaplamaya -18 yıldır yaptığım gibi – devam edeceğim. Allah sağlık verdiği sürece.

About Aysenur

Check Also

Logona Doğal Beyazlatıcı Diş Macunu – Florürsüz (Florür zararlı mı ki? )

                              …

7 comments

  1. Hayırlı olsunnn..Allah utandırmasın..lekelerimle savaşa sizin ürünlerinizle devam edicem inşallah😘

  2. Merhaba site ne zaman aktif olacak acaba

  3. ayşenur hanım merhaba. size bir şey danışmak istiyorum. benim yıllarca bacaklarımda kalçamda ve vajina kenarımda sivilceler çıktı. çok önemsemedim fakat şimdi iz kaldığını görüyorum. bu izler için sizce napmalıyım? tamamen geçirmenin bir yolu var mı? veya bir kremle vs geçer mi acaba?

  4. Size de bizlere de hayırlı olsun Ayşenur Hanım 🙂 Ürünleriniz içerisinde göz kremi yok sanırım..ben mi göremedim..İlerleyen zamanlarda farklı sorunlar ve bölgeler için de ürünler olacak mı merak ediyorum..ürünlerinizi biran önce denemek için sabırsızlanıyorum:) Çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim..sağlıklı ve hep genç kalın 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.