• Hoş Geldiniz

  • Sitemin adresini bir şekilde bulmuş, aklınızda tutmuş ya da tesadüfen karşılaşmışsanız ve şu an bu satırları okuyorsanız, bizi buluşturan büyük enerjinin bir tesadüf olmadığına inandığım için buradasınız... Hayata dair, şu an ihtiyacınız olan moral ve arayışa dair bir satır bulacağınız için buradasınız! İyi ki geldiniz,hoşgeldiniz! Medeniyeti kucakladıkça yüreğimizde yavaş yavaş silikleşen, artık kelime söylenirken bile yavanlaşan o kuvvetli sözcük "sevgi" ile bakın neler gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece inanmak ve istemek!... İşte bunun için sizinle bu satırlarda buluşmamızın bir tesadüf olmadığını söylüyorum. Yüreciğinizin bir köşesinden kimbilir nasıl bir dilekte bulundunuz ki, yanıtının bir ucunu yakalamak için hayat içinde akan zaman sizi buraya yönlendirdi! Buradaki her şey sizin. Dikkatli olarak ve içgüdüleriniz sizi nasıl yönlendirirse öyle gezin. Mutlaka aradığınız şey bir yerlerde bekliyor (Aradığınız her neyse, sizi bir yerlerde bekliyor)... Siz onu bulun diye. Başınıza gelen ne olursa olsun, içinde yaşadığınız dilim ne denli sizi sıkıyor olursa olsun, içinden "umuda" ait bir kırıntıyı bulup çıkarmak; o kırıntıdan bir imparatorluk kurmak sizin elinizde. Hiç unutmayın. Siz bir sihirbazsınız... ANDREA AND yurtdışı romanlarımda kullandığı mahlastır..İngilizce web sitem: http://www.andreaand.com Bu site 2000 yılından beri yayındadır. 30 Ekim 2015 itibariyle 18.925 kayıtlı üyesi vardır

Kırışıklığı Önleyen Yastık Uyurken Kırışmayın Beauty PillowTanıtım fiyatı olan 399 tl üzerinden tekrar %10 indirim alarak 359 tl’ye Beauty Pillow alabilirsiniz.

Başınızın ağırlığı ve ısısı ile boyun ve yüz şeklinizi alarak yüzün yastık üzerinden sıyrılmasını ve kırışık oluşmasını engelliyor. Özel kozmetik kumaşlı kılıfı ayrıca sitelerinde satılıyor. Ama kendi kılıfıyla bile kullandığınızda gece boyu cildiniz kat yeri oluşturmadan uyuyacaksınız. Bu da uykuda oluşması muhtemel derin kırışıklardan sizi koruyacak. Tanıtım fiyatı olan 399 tl üzerinden tekrar %10 indirim alarak 359 tl’ye Beauty Pillow alabilirsiniz. İndirimden faydalanmak için link: https://beautypillow.com.tr/discount/aysenur?aff=3 Yahut direkt sayfaya tıklayıp https://beautypillow.com.tr/ ödeme sayfasına geldiğinizde indirim kodu yerine AYSENUR yazın.