Home / Kozmetik ve Güzellik / 2014’ün En İyi 10 Makyaj Ürünü

2014’ün En İyi 10 Makyaj Ürünü

(Resimdeki “taç”ı bu adresten temin edebilirsiniz)

Kimi zaman içeriğine kimin zaman reklam sloganına, kimi zaman popülaritesine bakarak yüzlerce cilt bakımı ürünü kullandım.
Bunların içerisinden gerçekten muadillerine göre çok iyi olan 10 makyaj kozmetiği seçerek “best of “ (en iyiler) listemi oluşturuyorum.

1- PUDRA: Shiseido SMK TranslucentLoosePowder
Şeffaf ipek gibi yapısı muhteşem inceliği ve dört dörtlük matlığı ile en iyi toz pudra. Çizgilere kesinlikle dolmuyor!

1-shiseido toz pudraa

2- RUJ: L.A ColorsMatteLipstickMaroon 311
Fiyatına göre çok iyi iş gören kalıcı, yumuşak ama dudakta tabaka oluşturmadan çok uzun süre rengini koruyan bir ruj. Kahverengisi muhteşem!

2-l.a colors ruj matte

3- FONDÖTEN: La RochePosayToleriane SPF 25 Correcteur De TeintFluide No: 13
Kadife gibi yapısı, kolay sürülüşü, kalıcılığı ve örtücü olmasına rağmen kalıp gibi durmayan yapısıyla en iyi SPF içeren fondöten.

3-toleriane

4- KREM FAR: MaybelineColorTatooTimeless Black
İster eyeliner, ister far olarak çok iyi tutuşu olan, kat yeri yapmayan, dumanlı göz makyajı için ideal far. Kusursuz kıvamından dolayı en beceriksiz insanın bile elinde muhteşem bir makyaj çıkarıyor. Alkış!4-Maybelline Color Tattoo Timeless Black

5- EYELİNER: FlormarMiraclePenSlimTouch
Kirpik dibince “kontrol edebileceğiniz bir çizgi” çekecek kadar ince uçlu. Çizgiden kırışıklara dağılma yapmıyor çabuk kuruyor olması artı bir özellik. Takma kirpiklerin diplerine kalıntı bırakmamasına da artı bir puan daha!
6

6- TOZ FAR: 2014 ChristianDior Fall collection 056 “Bar” Far Paleti
Modası ve mevsimi yok! Beş rengin kombini her renk gözde her yaşta kullanılabilir. Mat ve ışıltı seçeneği çok profesyonelce. Çok uzun süre dayanan far. Dumanlı göz ve nude makyaj seçenekleri ustaca bir kutuya konulmuş.

 

5-Dior 056 far Bar

7- BB KREM: Skin79 SynAke Lifting BB Cream
Kapatıcılığı, cildi parlak ve lekesiz göstermesi ve gün içinde nemini koruyarak kırışığı onarması açısından eniyi BB krem olmayı hak eden bir BB.

7-Syn ake Lifting BB Cream

8-  OJE: Pastel Oje No: 76 – Pinkar Kozmetik
Dünya markası ojelerle başa baş gidiyor! İçeriği “on numara kaliteli” ojelerinden 76 numaralı yeni, derin vişne rengine 2014’te bayıldık. İnsan sağlığına zararlı toluene, dibutilfitalat, camphor ve formaldehit içermeyen “kalıcılığı” yüksek Türk malı oje, yılın en iyisi seçilmeyi hak ediyor.

8-pastel oje 2014

9- MASKARA: Tom Ford Ultra LengthMascara
Verilen parayı hak eden, ısıya neme karşı dayanıklı, fırçası gayet basit, seyrek kıllı ama kirpikleri topaklaştırmadan dolgunlaştıran, kirpiklere kat kat sürseniz dahi kirpiği esnek bırakan bir maskara.

9-Tom ford ultra lenght mascara

10- KAPATICI: JaneIradeleDisappearConcealer – Medium
Yüksek kapatma özelliği, ince yapısı ve zararsız içeriği ile en başarılı kapatıcı. Göz altında morlukları, yüzdeki lekeleri ve sivilce izlerini, dövmeleri bile kapatabilecek kadar örtücü ama bir o kadar da hafif yapısıyla en iyi kapatıcı

10-Jane Iradele Disappear Concealer

About Aysenur

Check Also

Hangi Cilde Hani Kil maskesi Seçilmeli? Saçlı deri için Hangi kil uygun?

Kil maskesi seçerken nasıl seçeceği konusunda kararsız ve biraz daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cildinize Mucizevi Bir Dokunuş Royal CaviarSepette Kupon Kodu Yerine "aysenur" Yazarak Tüm Ürünlerde %25 İndirim Kazanın!

Sepette Kupon Kodu Yerine "aysenur" Yazarak Tüm Ürünlerde %25 İndirim Kazanın!